Wesele Dworek Staropolski Poznań

Dworek Staropolski, który znajduje się w Poznaniu, jest wspaniałym miejscem do organizacji różnorodnych uroczystości, w tym przyjęć weselnych. Zachwyca swoim wyjątkowym wyglądem, ponieważ urządzony jest w stylu myśliwskim, dlatego odbywające się w nim przyjęcia są jedyne w swoim rodzaju. Gościliśmy tutaj z naszym drink barem na weselu Moniki i Marka – było wspaniale!

W Dworku Staropolskim do dyspozycji gości jest przestronna, klimatyzowana sala, w której rozłożyliśmy drink bar. Od razu wzbudził duże zainteresowanie gości. Przygotowaliśmy różne napoje, owoce, kruszony lód idealny do drinków i od razu po toaście szampanem zaczęliśmy pracę.

Dla gości przygotowywaliśmy nie tylko te popularne drinki, ale również różne fantazyjne połączenia na życzenie. Zorganizowaliśmy również wyjątkowy pokaz barmański, który przyciągnął wzrok wszystkich gości. Monika i Marek również byli bardzo zadowoleni z tej atrakcji.

Jeżeli również chcecie, aby na waszej imprezie zagościł barman na wesele, nie czekajcie, ale skontaktujcie się z nami już teraz!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058