targi | eventy

BARMANI NA TARGI I EVENTY

 

Organizujesz event, gale biznesową, konferencję? Na pewno Twoi goście będą zachwyceni obsługą barmańską, co pozwoli im się odprężyć i zrelaksować przy ulubionym drinku. Nasze eleganckie bary dodadzą klimatu każdej imprezie, a nasi barmani oczarują Twoich gości.  Oprócz drinkbaru możemy również przygotować stanowisko z lemoniadami i drinkami bezalkoholowymi lub coffee bar. Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.

 

Dlaczego warto zamówić barmana na event lub targi?

Pośród wszystkich stoisk targowych chcesz, aby potencjalni klienci poświęcili maksimum uwagi Twojej firmie. To zrozumiałe. Przyciągnij kontrahentów kolorowymi drinkami i zatrzymaj ich na dłużej prezentując walory swojej oferty. Przyjemna atmosfera sprzyja dobrym interesom. Wiemy jak zadbać o klienta premium.

Doświadczeni barmani, a promocja stoiska targowego.

Nasza kadra przechodzi cyklicznie szkolenia, aby stojąc za barem nie tylko przygotowywać doskonałe koktajle, ale aby przede wszystkim utrzymywać wzorowy kontakt z gośćmi. Zdajemy sobie sprawę, że Twoi kontrahenci są dla Ciebie niezwykle istotni, dlatego mając to na uwadze wiele uwagi poświęcamy na to, aby za barem reprezentować najwyższe standardy.

Event bez barmana? Nuda!

W dzisiejszych czasach wódka rzadko kiedy jest atrakcją. Ciężko wyobrazić sobie udane przyjęcie firmowe, event, konferencję na której wszyscy goście dobrze się bawią. Mamy na to  receptę. Mamy monopol na udane imprezy!

Zazwyczaj nasz mobilny bar oblegają kobiety, aby zrelaksować się aromatycznym Mojito bądź pysznym Sex on the Beach. Panowie z kolei z gracją wznoszą toasty shotami lub whisky polaną z “dobrej ręki”. Taka zabawa wygląda inaczej. 

Zainwestuj w komfort Twoich gości i kontrahentów, a na pewno odwdzięczą Ci się za to przy najbliższej możliwej okazji. Drinkbar to wspaniała atrakcja, a dzięki naszym licznym pakietom dodatkowym naszą usługę możesz konfigurować w dowolny sposób.

 

 

SPRAWDŹ CZY MAMY WOLNY TERMIN

Cieszymy się, że jesteś z nami. Wybierając współpracę z naszą firmą dokonujesz mądrego wyboru. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w obsłudze imprez prywatnych jak i wielkich gali czy targów. Możemy obsłużyć do 1000 gości na jednej imprezie. Z naszymi barami jeździmy po całej Polsce. Jesteśmy legalnie działającą firmą gwarantującą wszelkie ustalenia w podpisywanych umowach.