wesela

BARMAN NA WESELE

barman na weseleDlaczego warto zamówić barmana na wesele?

Ponad 70% gości obecnych na weselu korzysta z naszych usług. To fakt. Nie ma też miejsca na sali weselnej, które łączy obie rodziny skuteczniej i przyjemniej niż elegancki drinkbar i sympatyczny barman na wesele. Gdy już podejmiesz decyzję o wyborze naszej firmy możesz mieć pewność, że Twoich najbliższych będą obsługiwać barmani znający się na swoich fachu, a przede wszystkim mający na uwadze to, że to Twój dzień. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że tego dnia wszystko musi być idealne. Zdajemy sobie sprawę, że oczekujesz od naszej firmy kompleksowej oferty w pełni dopasowanej do Twojej uroczystości. Z tej racji do każdego wesela podchodzimy indywidualnie prezentując różnorakie opcje, które możesz dopasować do Twoich oczekiwań i budżetu imprezy. W naszym katalogu możesz przebierać pośród prawie 400 dostępnych drinków, a jeśli nie masz na to czasu zaprezentujemy Ci sprawdzone pakiety alkoholowe, które powstały na bazie naszej wiedzy i doświadczenia. Jeśli chcesz uzyskać ofertę cenową napisz do nas lub zadzwoń. Zazwyczaj na wiadomości odpowiadamy w przeciągu maksymalnie kilku godzin. Jesteś już o krok przed tym, aby uczynić Twój wielki dzień wspaniałą imprezą dla wszystkich gości.

barman na wesele barman na wesele
 barman na wesele  barman na wesele

 

PAKIET SUCHY LÓD

Dlaczego warto dodać ten pakiet?

Pakiet dodatkowy suchy lód można wykorzystać zarówno przy usłudze barman na wesele jak i barman na event. Suchy lód jest w pewien sposób magiczny, ponieważ się nie topi. Zamiast tego sublimuje generując olbrzymie ilości ciężkiej pary. Doskonale sprawdzi się również na gorące wieczory dzięki stałej temperaturze -78,5 st. Celcjusza. Pokaz z suchym lodem uświetnia otwarcie baru, a następnie gwarantuje gościom drinki nie z tej ziemi, bulgoczące i pokryte ciężką mgłą. Molekularny pakiet suchy lód to świetna atrakcja w świetniej cenie. Gwarancja zadowolenia.

 

PAKIET LEMONIADY

Dlaczego warto dodać ten pakiet?

Pakiet dodatkowy pyszne lemoniady można wykorzystać zarówno przy usłudze barman na wesele jak i barman na event. W pakiecie pyszne lemoniady przygotowujemy samoobsługowe stanowisko z bezalkoholowymi lemoniadami o najróżniejszych smakach. Oranżada naszego autorstwa zawsze zachwyca smakiem ponieważ przygotowujemy ją w oparciu o świeże owoce i zioła oraz syropy najwyższej jakości. Jest to świetne rozwiązanie np. w sytuacji gdy stoisko umieszczone będzie blisko parkietu, dzięki czemu goście napiją się zimnego, pysznego napoju jedynie obracając kranik. Jeśli chcesz możemy również przygotować magiczną lemoniadę dla dzieci np. w niebieskim kolorze. Radość dzieci – bezcenna! 

PAKIET COOLERY

Dlaczego warto dodać ten pakiet?

Pakiet dodatkowy coolery do alkoholu można wykorzystać zarówno przy usłudze barman na wesele jak i barman na event. W tym pakiecie zapewniamy odpowiednią ilość coolerów oraz lodu potrzebnych do zapewnienia wszystkim gościom alkoholu przy stole o odpowiedniej temperaturze. Nie musisz się martwić, że podczas upału wódka wyjęta z zamrażarki po chwili będzie ciepła. Eleganckie stalowe wiaderko pełne lodu pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę alkoholu przez cały czas trwania imprezy, a nasza obsługa zatroszczy się o to, aby na bieżąco wymieniać lód.