częste pytania

weselny drinkbar

1. Co zapewnia Państwa oferta?

 

Nasza firma, w zależności od wybranych opcji zapewnia dla Państwa:

– profesjonalną obsługę barmańską przy naszych barach
– montaż/demontaż mobilnego baru
– eleganckie szkło koktajlowe do każdego rodzaju drinków
– elegancki ubiór barmanów obsługujących Państwa przyjęcia
– menu drinków wyświetlane na 46″ ekranie
– ułożenie zoptymalizowanego menu drinków
– zakup wszelkich składników do realizacji menu
– obsługujemy również gości anglojęzycznych i niemieckojęzycznych
– sprzęt barmański niezbędny do profesjonalnej obsługi
– transport sprzętu firmowymi busami, tak, aby niczego na weselu nie zabrakło
– obsługa w efektywnym systemie working flair
– lód, kruszony lód, suchy lód
– słomki, serwetki, mieszadełka
– konkursy dla gości

2. Czy wystawiacie faktury/paragon?

Jesteśmy legalnie działającą firmą, płacącą podatki na terenie Polski. Na każde zlecenie podpisujemy umowę. Wystawiamy fakturę/paragon.

3. Jak wygląda bar Państwa firmy?

Nasze bary można obejrzeć w zakładce “galeria”. Wszystkie nasze bary są kolorowo podświetlane, obite elegancką, pikowaną skórą, idealnie komponują się z wystrojem większości sal weselnych.

4. Czy jest możliwość samemu zakupić składniki do menu?

Jest możliwość, aby Państwo dostarczyli nam alkohole (destylaty) i napoje do menu. Nasza firma jednak zawsze dostarcza słomki, serwetki, mieszadełka, lód, syropy, przyprawy, likiery, syropy barmańskie. Nam to ułatwia pracę, a Państwo odciążą od bieganiny od sklepu do sklepu.

5. Co musimy zapewnić?

Abyśmy mogli wykonać należycie naszą pracę potrzebujemy około 6m2 wolnej powierzchni i w pobliżu gniazdko sieci elektrycznej. Oprócz tego zawsze prosimy o wcześniejszą informację jeżeli miejsce przeznaczone na bar znajduje się na wyższych piętrach. Dodatkowo przydatna będzie pomoc obsługi sali w zbieraniu i myciu naszego szkła koktajlowego, aby barmani mogli w pełni poświęcić się obsłudze gości. Jeżeli nie ma takiej możliwości zatrudniamy dodatkowy personel zajmujący się szkłem.

6. Jak długo obsługujecie gości?

Standardowo nasza oferta obejmuje czas 8h obsługi od momentu otwarcia baru dla gości przez Młodą Parę co ma zazwyczaj miejsce po pierwszym tańcu. Oczywiście jest możliwość przedłużenia obsługi.

7. Czy obsługujecie również poprawiny oraz czy to koszt taki sam jak za wesele?

Oczywiście obsługujemy również poprawiny. Mogą Państwo podjąć decyzję o obsłudze poprawin na weselu zapewniając wtedy również nocleg. Cena usługi stanowi 60% wartości kosztów obsługi barmańskiej wesela.

8, Dokąd dojeżdżacie?

Obsługujemy Państwa na terenie całej Polski. Chętnie odwiedzimy nowe miejsca.

9. Jak długo trwa montaż baru?

Samo przeniesienie i zamontowanie baru trwa średnio 30 min. Przygotowanie baru do pełnej gotowości z pełną charakteryzacją oraz przygotowaniem owoców do drinków trwa około 2h. Podobnie z pakowaniem sprzętu.

10. Ile prądu zużywacie?

Zarówno ekran z menu jak i nasze bary pracują w technologii LED, dzięki czemu zużycie prądu nie przekracza 100W. Elektryczna kruszarka do lodu oraz blender pobierają nieco więcej prądu, jednak nie pracują łącznie dłużej niż 30 min w przeciągu całego wesela.

11. Na sali już jest bar – czy będziecie przy nim obsługiwać?

Powiedzenie mówi: “wolność Tomku w swoim domku”, podobne zdanie mamy o barach w naszej pracy. Obsługując przy naszym barze jesteśmy niezależni i możemy pracować “pełną parą”. Jeżeli nie ma innej możliwości i jest wyraźna zgoda właściciela obiektu na skorzystanie z baru salowego/hotelowego również możemy za nim obsługiwać.

12. Czy możemy sami wybrać drinki do menu?

Jak najbardziej! Nie ma najmniejszego problemu. Chcąc ułatwić proces wybierania drinków przygotowaliśmy na Państwa życzenie katalog drinków, które przygotowujemy. Wybór jest dość duży bo mamy do zaoferowania ponad 400 pozycji. Trzeba jednak liczyć się z możliwymi dodatkowymi kosztami tego przedsięwzięcia. Menu, które przygotowuje nasz zespół jest zawsze odpowiednio zoptymalizowane, dzięki czemu składniki dopełniają się zmniejszając koszty zakupu składników.

13. Jak duże wesela obsługujecie?

Obsługujemy wesela do 500 osób.

14. Skąd będziemy mieć pewność, że drinków starczy dla wszystkich?

Dzięki naszemu doświadczeniu mamy pogląd jakie jest średnie spożycie drinków w stosunku do ilości zaproszonych gości. W razie zdecydowanie większego zainteresowania zawsze mamy ze sobą “pakiet kryzysowy”, aby zapewnić ciągłość obsługi.

15. Czy obsługujecie imprezy w plenerze?

Oczywiście, że tak. Potrzebujemy jedynie płaskiego, równego podłoża pod bar oraz zadaszenia, aby bar, sprzęt oraz personel nie był narażony na deszcz.

16.  Kiedy najpóźniej można zamówić Was na imprezę?

Im wcześniej, tym lepiej. Możemy obsłużyć kilka imprez jednego dnia i czasami zdarza się, że można zamówić nasze usługi nawet na kilka dni przed imprezą. Cześć terminów mamy jednak zarezerwowaną na minimum rok do przodu. W każdym momencie warto zapytać o dostępność. 

barman na wesele Łódź,  barman na wesele Piotrków Trybunalski, barman na wesele Pabianice, barman na wesele Tomaszów Mazowiecki, barman na wesele Bełchatów, barman na wesele Zgierz, barman na wesele Skierniewice, barman na wesele Radomsko, barman na wesele Kutno, barman na wesele Zduńska Wola, barman na wesele Sieradz, barman na wesele Łowicz, barman na wesele Wieluń, barman na wesele Opoczno, barman na wesele Gorzów Wlkp., barman na wesele Krosno Odrzańskie, barman na wesele Międzyrzecz, barman na wesele Nowa Sól, barman na wesele Słubice, barman na wesele Sulęcin, barman na wesele Wschowa, barman na wesele Zielona Góra, barman na wesele Żary, barman na wesele Żagań