Wesele CPO Wieluń

Przygotowywanie pysznych, kolorowych drinków to nasza specjalność. Pracujemy podczas różnych imprez, również w trakcie wesel. Na taką usługę zdecydowali się Anna wraz z Mariuszem, którzy kilka miesięcy temu gościli nas na swoim przyjęciu weselnym. Przyznają, że to była celna decyzja!

Nasz mobilny drink bar serwuje różnego rodzaju pyszności. W menu, które uzgodniliśmy wcześniej z klientami, znalazły się różnorodne drinki, ale również przygotowywaliśmy je według pomysłów klientów, na przykład bez alkoholu, jeżeli ktoś nie chciał lub nie mógł do pić. Drink bark wzbudził ogromne zainteresowanie – goście od razu podeszli, aby zobaczyć, co będziemy serwować i potem przez cały wieczór regularnie korzystali z naszego menu.  

Anna z Mariuszem byli bardzo zadowoleni z naszej obsługi, podobnie goście, którzy praktycznie nie korzystali z wódki na stołach, ale zamawiali drinki u nas. Jeśli również chcesz skorzystać z takiej oferty, nie czekaj, ale skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058