Barman na wesele Oleśnica

Pyszne drinki, które także zachwycają swoim wyjątkowym wyglądem mogą zagościć również na Twoim weselu! Z naszej obsługi barmańskiej skorzystało już wielu różnych klientów, a teraz dołączyli do nich także Angelika i Łukasz, którzy świętowali w Oleśnicy. Barman na wesele okazał się strzałem w dziesiątkę!

Nasza agencja barmańska dysponuje profesjonalnym drink barem, który doskonale komponuje się z rożnymi aranżacjami sal weselnych. Świetnie wyglądał również w sali naszych klientów i od razu przyciągnął uwagę gości. Serwowaliśmy różnorodne drinki przygotowywane z pysznych owoców, soków, syropów oraz różnych rodzajów alkoholi. W menu znalazły się zarówno propozycje przeznaczone dla młodszych, jak i dla starszych, pań oraz panów. Dodatkowo nasi klienci zdecydowali się na zamówienie coolerów do wódki, które zachowały jej odpowiednią temperaturę przez cały czas.

Oczaruj gości swojego wesela bogactwem przepysznych drinków! To propozycja przeznaczona dla wszystkich wymagających! Skontaktuj się z nami już teraz telefonicznie albo e-mailowo, aby sprawdzić wolne terminy. Zapewnij swoim gościom pełną satysfakcję!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058