Barman na wesele Odolanów

Jeżeli zamierzasz zaplanować imprezę weselną jedyną w swoim rodzaju i zależy Ci na tym, aby Twoi goście byli całkowicie zadowoleni, wybierz mobilny drink bar. Na taką usługę zdecydowali się niedawno Dorota i Paweł, którzy zaprosili nas do miejscowości Odolanów.

Jak przyznają nasi goście, drink bar naszej agencji barmańskiej zaskoczył nas wspaniałymi koktajlami, które smakowały i wyglądały naprawdę wspaniale. Goście byli oczarowani różnorodnością smaków i kolorów drinków, a także sympatyczną obsługą barmańską. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego, a do drink baru ustawiały się kolejki! Dodatkowo nasi klienci zdecydowali się również na pakiet z lemoniadą, która również była bardzo chętnie wybierana przez gości – młodszych i starszych.

Nasi klienci Dorota i Paweł byli w pełni zadowoleni z atrakcji, jaką ją im zapewniliśmy. Ty również możesz się o tym przekonać. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo e-mailowo, aby sprawdzić nasze wolne terminy. Twoi goście będą na pewno zachwyceni!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058