Barman na wesele Oborniki

Chcesz zapewnić swoim gościom niesamowitą atrakcje podczas wesela? Zdecyduj się na nasz mobilny drink bar! Zaskoczysz swoich gości wspaniałymi koktajlami, które na pewno wzbudzą ich duże zainteresowanie!

Na nasz mobilny drink bar na wesele zdecydowali się niedawno Marzena i Przemek z miejscowości Oborniki. Nasz barman obsługiwał wówczas wesele na około 70 gości, które organizowane było w eleganckiej sali. Nasz efektowny bar doskonale wpisywał się w jej aranżację. Bar został otwarty niesamowitym pokazem molekularnym z suchym lodem. Goście mogli zasmakować w niesamowitych drinkach spowitych gęstą chmurką. Potem serwowaliśmy już drinki z ustalonego wcześniej menu. Ich bogactwo spowodowało, że każdy z gości mógł znaleźć dla siebie coś wspaniałego. Zabawa była wyjątkowa!

Planujesz również wesele i chcesz, aby było jedyne w swoim rodzaju? Nie czekaj już dłużej, ale już teraz zadzwoń do nas, aby uzyskać dodatkowe informacje o wolnych terminach. Zaskocz swoich gości wspaniałymi drinkami na swoim weselu!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058