Barman na wesele Nowa Sól

Zależy Ci na organizacji wyjątkowej imprezy weselnej? Nie zapominaj o ciekawych atrakcjach przeznaczonych dla gości! Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest barman na wesele. Nasi klienci – Ania i Rafał – także zdecydowali się na taką usługę. Sprawdź, jak bawili się ich goście!

Ania i Rafał mieli na początku obawy, że mobilny drink bar nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem, ale chcieli, aby goście mieli do dyspozycji nie tylko wódkę stojącą na stołach. Skontaktowali się z nami i razem przygotowaliśmy wyśmienite menu pełne ciekawych drinków dla młodszych i starszych gości. Nasz drink bar od razu zaintrygował gości i okazał się strzałem w dziesiątkę! Najlepszym tego świadectwem były kolejki, które pojawiały się przy barze, podczas gdy nasi barmani przygotowywali wspaniałe koktajle.

Gdy również planujesz wesele w Nowej Soli i zależy Ci na zapewnieniu swoim gościom niesamowitej zabawy, pomyśl o wynajęciu barmana na wesele. Zadzwoń lub napisz do nas, aby sprawdzić aktualnie dostępne terminy. Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058