Barman na wesele Mikorzyn

Usługi barmańskie na weselu nie są często spotykane, ale ich popularność rośnie. Gdy także zastanawiasz się nad barmanem na wesele, sprawdź naszą relację z imprezy Maćka i Renaty, na której byliśmy w zeszłym miesiącu w miejscowości Mikorzyn. Było naprawdę świetnie!

Nasi klienci zdecydowali się na usługę mobilnego drink baru oraz dodatkowo zamówili pokaz molekularny – to nasz popisowy pokaz z użyciem suchego lodu, który nie topi się, ale przechodzi przez proces sublimacji, dając gęstą i ciężką parę. Drink bar otwarliśmy właśnie naszym pokazem i od razu wzbudziliśmy zainteresowanie gości. Przez cały wieczór serwowaliśmy im wyśmienite drinki, a najlepszym świadectwem tego, że cieszyły się one dużym powodzeniem, były kolejki do drink baru. Serwowaliśmy drinki nawet dla najmłodszych, dla których przygotowywaliśmy je w wersji bezalkoholowej.

Twoje wesele także może być tak udane – wystarczy, że skorzystasz z naszych usług barmańskich, aby zapewnić swoim gościom niesamowitą zabawę. Zadzwoń do nas lub napisz, aby sprawdzić nasze aktualne wolne terminy. Zaskocz swoich gości!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058