Barman na wesele Międzyrzecz

Mobilny drink bar na weselu to coraz bardziej popularna usługa, na którą decyduje się wielu organizatorów przyjęć weselnych. Wybrali ją również jedni z naszych klientów – Anna i Andrzej, którzy zdecydowali się na naszą obsługę podczas swojej imprezy. Przyznają zgodnie, że to była najlepsza decyzja, jaką podjęli!

Nasz drink bar na wesele to kapitalna alternatywa dla wódki na stołach, ale również uzupełnienie – możemy wtedy dostarczyć specjalne coolery na wódkę, które utrzymają ją w odpowiedniej temperaturze. Nasi klienci zdecydowali się zarówno na drink bar, jak i na coolery, ale, jak się okazało, wódka cieszyła się znacznie mniejszym zainteresowaniem niż nasze drinki, które przygotowywaliśmy praktycznie non-stop. W menu znalazło się wiele wyśmienitych propozycji i każdy gość mógł znaleźć dla siebie coś interesującego – orzeźwiające, słodkie, słabsze, mocniejsze czy bezalkoholowe koktajle.

Mobilny drink bar może zagościć również na Twoim weselu. Jeżeli zależy Ci na zapewnieniu swoim gościom niesamowitej zabawy, nie czekaj, ale już teraz zadzwoń lub napisz i sprawdź nasze wolne terminy!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058