Barman na wesele Lubin

Wyśmienite drinki serwowane przez profesjonalistów na weselu to gwarancja dobrej zabawy. Na taką usługę w naszej agencji barmańskiej zdecydowali się między innymi Kasia z Pawłem, którzy świętowali w miejscowości Lubin. Nasz barman okazał się strzałem w dziesiątkę!

Oferowane przez nas usługi barmańskie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród gości weselnych. W menu drink baru znalazło się wiele imprezowych hitów, między innymi takich jak Mojito, Krwawa Mary czy Tequila Sunrise, dlatego każdy z gości mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Również szykowaliśmy drinki bezalkoholowe z wyśmienitymi owocami, które zamawiane były przez dzieci oraz osoby niepijące alkoholu. Drinki cieszyły się więc ogromnym powodzeniem i przypadły do gustu chyba wszystkim gościom, czego najlepszym dowodem były kolejki do drink baru.

Jeżeli również interesuje Cię drink bar na wesele, jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać dodatkowe informacje i sprawdzić aktualnie dostępne terminy!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058