Barman na wesele Łowicz

Stworzenie idealnego przyjęcia weselnego nie jest prostym zadaniem. Gdy chcesz, aby było w pełni udane, postaw na sprawdzone rozwiązania. Nasz mobilny drink bar to doskonała propozycja! Skorzystali z niej między innymi Justyna oraz Tomasz, którzy wybrali naszą ofertę na swoje wesele w Łowiczu. Jak się udało?

Nasz mobilny drink bar obsługiwany przez dwóch barmanów wzbudził ogromne zainteresowanie wśród gości. Praktycznie wszyscy skorzystali z naszych propozycji – kolorowych, pysznych drinków przygotowywanych z najlepszych alkoholi oraz owoców, syropów, soków oraz kruszonego lodu. Zarówno młodsi, jak i starsi zamawiali je bardzo chętnie i wracali po kolejne. Czysta wódka cieszyła się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem i, jak przekazali nam nowożeńcy, zostało jej całkiem sporo.

Impreza weselna naszych klientów była wspaniała – każdy był zachwycony wspaniałymi drinkami oraz umiejętnościami naszych barmanów. Twoje wesele też może być równie udane. Po prostu skontaktuj się z nami i zamów nasz weselny drink bar. Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058