Barman na wesele Licheń

Chcesz zagwarantować swoim gościom niesamowitą imprezę weselną? To bardzo proste, gdy zdecydujesz się na mobilny drink bar w naszej firmie. Na taką usługę zdecydowali się nasi klienci – Martyna wraz z Jackiem, którzy świętowali w zeszłym miesiącu w Licheniu. Jak było?

Nasi klienci przyznali, że na początku mieli obawy, czy taka nowa forma serwowania alkoholu przypadnie do gustu ich gościom, ponieważ mobilny drink bar nie jest jeszcze zbyt popularną atrakcją na przyjęciach. Na szczęście, wszelkie obawy z tym związane były bezpodstawne i goście byli po prostu zachwyceni taką możliwością! Nasz barman przez całą imprezę z uśmiechem obsługiwał wszystkich gości, serwując im wyśmienite koktajle alkoholowe i bezalkoholowe, dlatego sprostał gustom wszystkich gości. Kolorowe drinki były bardzo popularne zarówno wśród pań, jak i wśród panów!

Gdy również chcesz zdecydować się na organizację wesela z mobilnym drink barem, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępne terminy w naszej agencji barmańskiej. Twoi goście na pewno będą pod ogromnym wrażeniem!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058