Barman na wesele Leszno

Niesamowita zabawa weselna bez wódki stojącej na stołach? Tak, to możliwe! Przekonali się o tym jedni z naszych klientów – Marysia i Jacek, którzy niedawno zdecydowali się na wesele bez tego alkoholu i wybrali nasz mobilny drink bar. Jak poszło?

Impreza bez wódki może wydawać się dziwna, ale wtedy, gdy do dyspozycji jest weselny drink bar, zabawy jest jeszcze więcej! Weselnicy od razu zainteresowali się naszym barem i serwowanymi drinkami i przez cały czas mieliśmy ręce pełne roboty. Przygotowywaliśmy zarówno lekkie i owocowe drinki, jak i te mocniejsze, dlatego każdy mógł wybrać dla siebie coś interesującego. Zabawa była bardzo kulturalna, przyjemna, goście zadowoleni z drink baru, w którym mogli bez żadnych opłat zamawiać różnorodne drinki.

Twoje wesele również może odbyć się bez wódki – wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi mobilnego baru weselnego. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie dla każdego z naszych gości. Zaskocz ich wyśmienitymi drinkami podczas swojego wesela – będą pod wrażeniem!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058