Barman na wesele Kutno

Zaplanowanie wyjątkowego wesela wcale nie musi być trudne. Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom niesamowitą zabawę, postaw na mobilny drink bar. Z takiej usługi skorzystali niedawno Jan i Marta, którzy wybrali nas na swoje wesele w Kutnie. Było magicznie!

Wesele Jana i Marty było dopracowane w najdrobniejszych detalach. Nasz drink bar nie był wprawdzie jedyną atrakcją, ale możemy powiedzieć, że cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród gości. Chyba każdy z nich przynajmniej jeden raz zamówił u nas drinka, a do wyboru było bardzo wiele ciekawych kompozycji dla pań i dla panów. Również przygotowywaliśmy drinki bezalkoholowe z dużą ilością świeżych owoców, które były chętnie wybierane przez dzieci. Nasz barman miał ręce pełne roboty, ale nikt nie został bez pysznego drinka, gdy miał na niego ochotę!

Ty również możesz zapewnić swoim gościom niesamowitą zabawę wraz z kolorowymi drinkami z naszego drink baru. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, aby sprawdzić, czy mamy dostępny wolny termin!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058