Barman na wesele Krotoszyn

Zorganizowanie udanego przyjęcia weselnego może być dużym wyzwaniem. Nasz mobilny drink bar to sprawdzony wybór, gdy chcesz, aby także Twoje wesele było jedyne w swoim rodzaju. Sprawdź z nami, jak wygląda taka impreza!

Z naszym drink barem gościliśmy już na wielu przyjęciach weselnych. Niedawno byliśmy na imprezie na przeszło sto pięćdziesiąt osób w Krotoszynie. Nasz drink bar, który był obsługiwany przez dwóch barmanów, był po prostu oblegany przez weselników. Powodzeniem cieszyły się zarówno te kolorowe i orzeźwiające drinki z dużą ilością owoców, jak i te bardziej męskie z whisky oraz shoty. Każdy z gości weselnych mógł wyszukać dla siebie coś interesującego. Co więcej, zorganizowaliśmy też niesamowity pokaz barmański z użyciem suchego lodu – goście byli oczarowani!

Twoja impreza weselna też może być tak udana, jeżeli tylko skorzystasz z naszych usług. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Twoi goście na pewno to docenią! Skontaktuj się z nami już teraz – zapraszamy do wybrania naszej agencji barmańskiej!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058