Barman na wesele Królików

Twoje wesele ma być jedyne w swoim rodzaju? Jeżeli masz ochotę na dobrą zabawę oraz chcesz, aby Twoi goście także dobrze się bawili, jesteśmy do dyspozycji. Nasz mobilny bar weselny to kapitalna propozycja na większe i mniejsze imprezy weselne!

Monika wraz z Markiem niedawno zaprosili nas na swoje wesele. To było naprawdę wyjątkowe przyjęcie, które było dopracowane w najdrobniejszych detalach. Nasz mobilny drink bar był wspaniałym dopełnieniem tej niesamowitej imprezy i nasi klienci byli w pełni zadowoleni, podobnie jak ich goście. Serwowaliśmy najróżniejsze drinki przygotowywane na życzenie klientów – w menu znalazły się zarówno imprezowe hity, na przykład Mojito, jak i inne kompozycje. Szykowaliśmy również drinki bezalkoholowe dla najmłodszych oraz osób niepijących alkoholu. Każdy bawił się świetnie!

Twoje wesele również może być tak udane razem z naszym mobilnym drink barem Nie zwlekaj, ale już teraz skontaktuj się z nami, aby sprawdzić wolne terminy i uzgodnić wszystkie szczegóły. Twoi goście będą zachwyceni!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058