Barman na wesele Koźmin Wlkp.

Niedawno wraz z naszym mobilnym drink barem gościliśmy na imprezie Anety oraz Zygmunta, którzy pobierali się i świętowali w miejscowości Koźmian Wielkopolski. Na nasz drink bar zdecydowali się dlatego, ponieważ chcieli zrezygnować z wódki. Jak było?

Chociaż na weselu naszych klientów nie było bardzo wielu osób – około 50 gości, to jednak każdy z nich bawił się wyśmienicie. Doskonałe jedzenie, muzyka na żywo oraz nasz drink bar okazały się przepisem na wspaniałe wesele, które na pewno będzie wspominane jeszcze przez długi czas. Goście często podchodzili do naszego baru i zamawiali różne drinki z menu. Powodzeniem cieszyły się zarówno te lżejsze i orzeźwiające, jak i te bardziej mocne. Szykowaliśmy również drinki bezalkoholowe dla najmłodszych uczestników imprezy. Było naprawdę wspaniale!

Twoje wesele również może być tak udane jak wesele Anety i Zygmunta. Po prostu skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje i sprawdzić dostępne terminy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług barmańskich!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058