Barman na wesele Konstantynów Łódzki

Jedni z naszych klientów organizowali swoją imprezę weselną w Konstantynowie Łódzki. Także i tam możemy przyjechać z naszym mobilnym barem. Impreza była naprawdę udana i każdy z gości w pełni zadowolony!

Nasi klienci, Monika wraz z Radkiem, chcieli zdecydować się na barmana na wesele już od dawna. Wybrali naszą ofertę, ponieważ nie tylko możemy zaoferować drink bar, ale również wykonujemy efektowne pokazy molekularne z wykorzystanym suchego lodu. To był strzał w dziesiątkę i zdecydowanie najlepsza atrakcja podczas wesela, która przyciągnęła wszystkich gości! Zorganizowany przez nas pokaz był dla wielu jedyną tego rodzaju okazją do spróbowania tych niecodziennych drinków spowitych gęstą chmurką. Także nasz zwykły drink bar był bardzo popularny i często tworzyły się do niego kolejki, podczas gdy wódka grzała się na stole.

Gdy też chcesz, aby Twoja impreza weselna była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, skorzystaj z naszej oferty. Napisz lub zadzwoń, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058