Barman na wesele Konin

Organizujesz wesele i chcesz, aby było jedyne w swoim rodzaju? W takim przypadku nie zapomnij o interesujących atrakcjach dla swoich gości. Strzałem w dziesiątkę będzie zdecydowanie się na nasze usługi barmańskie. To gwarancja dobrej zabawy!

Gościliśmy już na wielu różnych weselach. W pewien piękny majowy weekend byliśmy u Anety i Tomka, którzy świętowali w Koninie. Nasz mobilny drink bar na ich weselu wzbudził ogromne zainteresowanie wśród gości, którzy byli oczarowani możliwością zamawiania różnorodnych drinków. Zarówno młodsi, jak i starsi goście korzystali z naszego drink baru i bawili się świetnie. Dzięki temu zużycie wódki, która stała na stole, było minimalne, ponieważ praktycznie wszyscy woleli zasmakować w naszych kolorowych drinkach.

Twoje wesele również może być tak udane jak wesele naszych klientów. Zadzwoń do nas lub napisz jeszcze dzisiaj, aby sprawdzić wolne terminy i wykonać swoją rezerwację. Zaskocz swoich gości barmanem na weselu – na pewno będą zachwyceni taką możliwością!

Skontaktuj się z nami:
Mail: kontakt@mobilnibarmani.pl
Tel.: 667 365 058